روون و زباک ها


نام کتاب : روون و زباک ها

نویسنده : امیلی رودا

ترجمه : نسرین وکیلی

 

Description: http://www.emilyrodda.com/images/emily.jpg

جنیفر روو نویسندهٔ استرالیایی به سال ۱۹۴۸ متولد شد. بسیاری از داستان‌های او در صدر لیست پرفروشترین کتابهای کودکان استرالیا قرار دارند. او اولین کتابش را(چیزی استثنایی) در سال ۱۹۸۴ دومین کتابش (خوک‌ها پرواز می‌کنند) را در سال ۱۹۸۶ چاپ کرد. وی همچنین فیامنامه فیلم murder call را نوشته‌است. در ایران انتشارات افق و انتشارات بنفشه برخی از کتاب‌های این نویسنده را (از جمله سری کتاب‌های در جستجوی دلتورا و روون) به فارسی چاپ کرده‌اند. جنیفر روو، در آثاری که برای کودکان می‌نویسد از نام مستعار امیلی رودا استفاده می‌کند، اما در آثار معمولی‌اش از نام اصلی خود بهره می‌گیرد.

اثر وی روون است که درچهار جلد (روون پسری از رین) (روون و کولی‌ها) (روون و نگهبان کریستال)و(روون و زباک‌ها) می‌باشد یکی از معروف‌ترین و پر طرفدارترین کتابهای امیلی رودا مجموعهٔ (دلتورا) است که از سه مجموعه به نامهای (در جست و جوی دلتورا)،(سرزمین سایه‌های دلتورا)و(اژدهایان دلتورا)تشکیل شده‌است.

 

این کتاب،کتابی است رمز آلود و خواننده را به خود جذب و وادار به پیشبینی می کند.

هیولایی خواهر روون را می رباید!!روون باید برای نجات خواهرش به سرزمین دشمنان سفر کند.ولی او وهمراهانش فقط مجموعه ای از راز های جادوگر را در این سفر دور و دراز در پیش دارند... 

/ 0 نظر / 15 بازدید