ماجرا های بچه های بدشانس

نام کتاب:ماجرا های بچه های بدشانس

نام نویسنده: لمونی اسنیکت

مترجم: نسترن پاشایی

 

لمونی اسنیکت (به انگلیسیLemony Snicket) نام مستعاری است که توسط دنیل هندلر نویسندهٔ مجموعه داستان ‌های معروف ماجراهای بچه‌های بدشانس به‌کار می‌رود.

درباره لمونی اسنیکت این را باید گفت که هیچ جا نمی‌شود چیزی درباره او یافت بجز خود کتابها و البته سایتش که این سایت به زبان انگلیسی نوشته شده و هیچ وبلاگ یا سایت دیگری دربارهٔ او خبری نمی دهند. تنها اخباری که طی سالهای جدید درباره او منتشر شده در کتابش مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس در صفحات آخر یافت می‌شود که آن‌ها هم چیز زیادی درباره او نشان نمی‌دهند.

بسیاری از خواننده‌های کتاب اسنیکت، خبرهای مربوط به او و تحقیقاتش را باور می‌کنند.اما بسیاری او را بک شخصیت دروغین می‌دانند.

ویولت ، کلاوس و سانی سه بچه اند که پدر و مادر ثروتمند آنها همراه با خانه شان می سوزند و سرپرستی آنها را مردی خشن که فامیل دور آنهاست بر اهده می گیرد. نام این مرد کنت الاف بود و هدف اصلی او تصاهب مال و اموال آنهاست که به آنها رسیده است. این سه کودک از وقتیپدر و مادرشان را از دست م دهند با مصیبت های زیادی رو به رو می شوند و مقصر این مصیبت ها کنت الاف است. آنها در هر خانه ای که پا می گذارند کنت الاف در تعقیب آنهاست و آنها را راحت نمی گذارد.

 

 

نویسنده مطلب : سپهر اسدی 

/ 0 نظر / 26 بازدید