نبرد با شیاطین - دیو همخون

نام کتاب : نبرد با شیاطین - دیو همخون

نویسنده : دارن شان

مترجم : فرزانه کریمی

ناشر : بنفشه

 

او در سه سالگی مدرسه را آغاز کرد، او بسیار ناآرام بود به همین دلیل هیچ مهد کودکی او را قبول نمی‌کرد. در ۶ سالگی با خانواده خود به ایرلند مهاجرت کرد. او پس از گذراندن دوره کالج، دو سال در یک شبکه تلویزیونی به کار پرداخت و پس از آن برای همیشه فقط نوشت.دارن شان برای اولین بار کتاب Ayuamarca را نوشت که در سال ۱۹۹۹ به فروش رفت. او در سال ۲۰۰۰ کتابی برای کودکان با نام Cirque Du Freak (سیرک عجایب) نوشت این کتاب بسیار مورد توجه قرار گرفت و حتی به دارن شان برای ساخت فیلم این کتاب توسط برادران وارنر نیز پیشنهاد داده شد.

 

در غار کارشری ویل تونلی باز شده است و هیولا‌ها دسته دسته وارد زمین شده و حمله می کنند. گروه عظیمی از سربازان و گروه ۱۵ نفری مریدان شامل کرنل و شارک و شارمیلا به فرماندهی برانابوس در محل جمع می شوند. اگر آنها موفق شوند هیچکس نمی‌تواند زندگی خودشان را تضمین کند. شاید چند مرید دیگر بتوانند کمک کنند شاید زمان راهگشا باشد….

 

نویسنده مطلب : هومان عزیزی

/ 1 نظر / 53 بازدید
کانیا

ببخشید من یه سوال مهم دارم، چرا توی وبلاگ شما از آنتونی هوروویتس حتی اسم هم برده نشده؟؟؟!!!!!!!!!!! ایشون واقعا نویسنده توانایی هستند و این مساله واقعا جای تاسف داره که یه نویسنده سطح پایین مثل دارن شان، و آثار سطح پایینش، از چنین محبوبیت و شهرتی که شایستش هم نیست برخوردار میشه...